Kamienice Ormiańskie

PowrótZamość

Kamienice ormiańskie znajdujące się na Starym Mieście są jedną z niezapomnianych przez turystów atrakcji oraz wyróżniającym się elementem oprawy wszelkiego rodzaju imprez artystycznych i uroczystości miejskich.

Ponadto kamienice stanowią siedzibę Muzeum Zamojskiego. Niestety budynki są już nadgryzione przez ząb czasu i niezbędna jest ich renowacja. Urząd Miasta chce, aby w ramach akcji „Razem damy radę” pracownicy Castorama Polska zajęli się remontem budynku i uzupełnili ubytki, które ujmują charakteru wyjątkowym elewacjom kamienic..

Pozostałe wydarzenia

Podstawą naszego zaangażowania w życie społeczności lokalnych są nasi pracownicy. Posiadają oni umiejętności i zapał, które często wykorzystują w działaniach wykraczających poza realizację obowiązków służbowych

Udział w projektach społecznych jest dla nich wielkim wyzwaniem,
ale i źródłem ogromnej satysfakcji.

Świetlica młodzieżowa

Inicjatywa Stowarzyszenia Salvete polega na remoncie świetlicy dla tzw. „trudnej młodzieży”. Placówka umożliwia im spędzenie czasu w bezpiecznym otoczeniu pod okiem opiekunów, którzy każdego dnia starają się zaszczepić w nich pozytywne wartości oraz wspierać w poszukiwaniu dobrej drogi w życiu.

O projekcie

Siłownia pod chmurką

Każdy wie, że ruch to zdrowie! Dlatego Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w ramach projektu „Razem damy radę” chce zbudować siłownię na świeżym powietrzu. Będzie ona zarówno atrakcją ogólnodostępną dla mieszkańców Zamościa, jak i spełniać będzie podstawowe funkcje bazy sportowej i rehabilitacyjnej Ośrodka.

O projekcie