Remont budynku Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego

PowrótKalisz

W Kaliskim Towarzystwie Wioślarskim, znajdującym się przy ul. Wał Piastowski 1, swoją formę szlifowali m.in. zawodnicy kadry narodowej Polski, medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata a także igrzysk olimpijskich. Trenują tu zarówno dorośli, jak i młodzież. W klubie goszczą też m.in. dzieci uczestniczące w szkoleniach sportowych i zajęciach wodniackich.

Niestety siedziba klubu od lat wymaga remontów. Środkami własnymi a także samorządu Kalisza i województwa Wielkopolskiego władze przeprowadziły już naprawę elewacji budynku. Jednak jego wnętrze wciąż potrzebuje pilnej renowacji. Kaliskie Towarzystwo Wioślarskie, chce więc, aby pracownicy Castoramy przeprowadzili remont szatni i łazienek zawodniczych oraz klatki schodowej.

Pozostałe wydarzenia

Podstawą naszego zaangażowania w życie społeczności lokalnych są nasi pracownicy. Posiadają oni umiejętności i zapał, które często wykorzystują w działaniach wykraczających poza realizację obowiązków służbowych

Udział w projektach społecznych jest dla nich wielkim wyzwaniem,
ale i źródłem ogromnej satysfakcji.

Strefa komfortu w Centrum Kultury i Sztuki

Znajdujące się na obrzeżu Parku Miejskiego zabytkowe Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu proponuje, aby na znajdującym się przed nim tarasie powstała otwarta strefa komfortu. Będzie to wyjątkowe, zaciszne miejsce w centrum miasta, gdzie każdy z mieszkańców będzie mógł usiąść i odpocząć.

O projekcie

Rewitalizacja skweru zieleni.

Mieszkańcy Kalisza cenią miejsca, w których mogą wspólnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Urząd Miasta chce więc zrealizować projekt obejmujący rewitalizację skweru, znajdującego się u zbiegu ulic: Armii Krajowej i ks.H.Kaczorowskiego na Osiedlu Dobrzec.

O projekcie