Kalisz – Realizacja

PowrótKalisz

Kalisz - zwycięska inicjatywa

Kaliskie Towarzystwo Wioślarskie jest utytułowanym klubem sportowym z ponad 120 letnią tradycją. Trenują w nim zawodnicy KTW, w tym Mistrzowie Polski, Europy i świata oraz olimpijczycy. Z usług Towarzystwa korzystają także mieszkańcy wypoczywający nad rzeką Prosną.
W ramach realizacji inicjatywy społecznej zespół Castorama zajął się remontem siedziby towarzystwa, poświęcając najwięcej uwagi jego wnętrzu. Ekipa remontowa skupiła się na odnowieniu i wyposażeniu szatni oraz łazienek zawodniczych, a także klatki schodowej. Praktycznie od podstaw wyremontowano łazienkę z wymianą glazury, ogrzewania, zestawów prysznicowych i toalet. W podobny sposób zostały odświeżone szatnie. Remont objął wszystkie etapy, począwszy od wykonania projektu, po materiały i robociznę. Z pomocą sprawnej ekipy pracowników udało się nadać pomieszczeniom zupełnie nowy wygląd i diametralnie poprawić komfort zawodników.
Po bardzo sprawnym remoncie nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i oddanie wyremontowanego budynku do dalszego użytku. Życzymy wszystkim zawodnikom sportowych sukcesów!