Gorzów ulica słoneczna i olimpijska

PowrótGorzów Wlkp.

Wśród mieszkańców Osiedla Słonecznego jest wielu seniorów, którzy w pobliżu swoich mieszkań potrzebują przyjaznych miejsc do odpoczynku, zachęcających do spędzania czasu w większym, sąsiedzkim gronie.

W tej części miasta potrzeby związane z zagospodarowaniem zielonych przestrzeni publicznych są ogromne. Brakuje tam ławek i zadbanych zielonych skwerów z bujną roślinnością.

Nadając nowy wygląd skwerowi przy skrzyżowaniu ulic Słonecznej i Olimpijskiej, pracownicy Castoramy zachęcą mieszkańców, aby częściej wychodzili z domów. W tym celu będą mieli za zadanie, uporządkować zieleń na skwerze i postawić wygodne ławki dla wszystkich przyszłych bywalców.

Pozostałe wydarzenia

Podstawą naszego zaangażowania w życie społeczności lokalnych są nasi pracownicy. Posiadają oni umiejętności i zapał, które często wykorzystują w działaniach wykraczających poza realizację obowiązków służbowych

Udział w projektach społecznych jest dla nich wielkim wyzwaniem,
ale i źródłem ogromnej satysfakcji.

Montaż ławek i pojemników na śmieci oraz wymalowanie ścian wewnątrz budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Dąbrowskiego 23

Chcemy, aby teren Szkoły Podstawowej nr 1, otwarty dla wszystkich mieszkańców, był jeszcze bardziej atrakcyjny. Lokalizacja ma niebywały potencjał, stare drzewa dają dużo cienia i zapraszają wręcz, aby pod nimi usiąść i odpocząć. Dlatego zależy nam na budowie ławek oraz montażu koszy na śmieci, dzięki którym ta parkowa przestrzeń nabierze jeszcze więcej niezwykłego charakteru.

O projekcie

Uporządkowanie skweru oraz odnowienie placu zabaw przy ul. Wełniany Rynek

Celem projektu jest poprawa estetyki skweru znajdującego się przy ul. Wełniany Rynek, w ścisłym centrum miasta. Nowe ławki, atrakcyjnie wyglądająca zieleń oraz odnowiony plac zabaw sprawią, że więcej mieszkańców Gorzowa będzie spędzać wolny czas w tym miejscu.

O projekcie