Gorzów rynek

PowrótGorzów Wlkp.

Projekt odnowienia skweru zlokalizowanego pomiędzy ul. Wełniany Rynek i ul. Sikorskiego jest inicjatywą, której realizacja będzie korzystną dla wszystkich mieszkańców Gorzowa.

Ze względu na lokalizację w centrum miasta, poprawiony wygląd tego miejsca będzie cieszył oczy wielu osób, które przemieszczają się tędy na co dzień oraz wszystkich tych, którzy spędzają tu więcej czasu.

Dzięki nowym, wygodnym ławkom, atrakcyjnie wyglądającej zieleni oraz odnowionemu placowi zabaw, miejsce to może nie tylko wyglądać lepiej, ale i przyciągać więcej mieszkańców, w tym rodzin z dziećmi, które wypełnią skwer pozytywną energią.

Pozostałe wydarzenia

Podstawą naszego zaangażowania w życie społeczności lokalnych są nasi pracownicy. Posiadają oni umiejętności i zapał, które często wykorzystują w działaniach wykraczających poza realizację obowiązków służbowych

Udział w projektach społecznych jest dla nich wielkim wyzwaniem,
ale i źródłem ogromnej satysfakcji.

Montaż ławek i pojemników na śmieci oraz wymalowanie ścian wewnątrz budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Dąbrowskiego 23

Chcemy, aby teren Szkoły Podstawowej nr 1, otwarty dla wszystkich mieszkańców, był jeszcze bardziej atrakcyjny. Lokalizacja ma niebywały potencjał, stare drzewa dają dużo cienia i zapraszają wręcz, aby pod nimi usiąść i odpocząć. Dlatego zależy nam na budowie ławek oraz montażu koszy na śmieci, dzięki którym ta parkowa przestrzeń nabierze jeszcze więcej niezwykłego charakteru.

O projekcie

Zagospodarowanie zieleni, nasadzenia, montaż ławek – róg ulicy Słonecznej i Olimpijskiej

Osiedle Słoneczne potrzebuje miejsc, w których jego mieszkańcy, szczególnie w ciepłe dni, mogliby odpocząć w cieniu na wygodnych ławkach. Dzięki realizacji tego projektu – skwer przy ul. Słonecznej i Olimpijskiej zyska przyjazny charakter i będzie zachęcał do spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz sprzyjał zacieśnianiu sąsiedzkich relacji.

O projekcie